وب تابلو ساز
-

 

 

بيماري شقاق يا فيشر مقعدي چيست؟

آيا تا به حال لب شما ترك خورده است؟ اگر به آخرين باري كه لب‌تان دچار ترك شده كه معمولاً مربوط به فصول سرما است فكر كنيد، احتمالاً متوجه مي‌شويد كه ابتدا پوست لب خشك و سپس شروع به ترك برداشتن كرده است. اگر به ترك لب‌تان بي‌توجهي مي‌كرديد، خشكي آن به قدري شدت مي‌يافت كه باعث وسيع و عميق شدن ترك و در نهايت خونريزي در آن مي‌شد. اين مثال ساده نمونه‌ي بارزي از يك نوع شقاق بود كه مي‌تواند بارها براي بدن هر فردي رخ داده باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شقاق، درمان شقاق،
موضوع:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۴۴:۳۱ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
مقعد نيز مثل هر جاي ديگري از بدن ممكن است دچار زخم و التهاب شود، با اين تفاوت كه تمام زخم‌هاي درون روده‌اي نمي‌توانند همانند زخم‌هاي سطح پوست ايجاد درد و ناراحتي كنند تا فرد به سرعت متوجه وجود آن شود. بسته به محلي از مقعد كه زخم ايجاد شده فرد احساس درد و در موارد شديد خونريزي خواهد كرد.
زخم ايجاد شده درون ديواره‌ها و خروجي مقعد مي‌تواند علت‌هاي بسياري داشته باشد. توجه به مكانيزم به وجود آورنده‌ي زخم، بيماري و مشكلات متفاوتي براي فرد به وجود مي‌آيد. در ادامه به بحث در مورد هر يك از انواع زخم مقعدي مي‌پردازيم.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زخم مقعد، ،
موضوع:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۴۳:۵۷ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

نرم افزار مطب دربردارنده برنامه هاي كاربردي حسابداري و مديريت انواع مطب عمومي و مهارتي است.

نرم افزار مطب و كلينك به آساني و در حداقل زمان، مراجعه هاي بيمارهاي مطب و كلينيك را مديريت كرده و براي آنها فرايندي نظير: تشكيل پرونده، پذيرش، تعيين نوبت و رزو براي مراحعه بعدي و غيره را ميسر مي سازد. امكان تعريف سرويس هاي پزشكي گوناگون در نرم افزار، اين امكان را براي پزشك ايجاد كرده است تا از آن در هر مطب پزشكي مثل: عمومي، زيبايي، ارتوپدي، دندانپزشكي، چشم پزشكي ،توان بخشي، طب سنتي، مشاوره و ترك اعتياد و غيره استفاده كند.

نرم افزار مديريت مطب و كلينك

مجهز بودن به سيستم سامانه اس ام اس و سيستم كالرآيدي و قابليت هايي نظير: تشكيل پرونده براي بيمارها، پذيرش و صندوق، نوبت دهي به بيمار و به يادآوردن توسط اس ام اس، آرشيو عكس هاي بيمارها، متصل بودن به قلم نوري، لابراتوار، و غيره را از برتري هاي پراهميت اين نرم افزار مي توان برشمرد. در اين جهت نرم افزار شركت بهتا رايان فردا اولين نرم افزار تحت وب در ايران است كه براي مراكز پوست، مو، زيبايي و لاغري، مطب ها، كلينيك ها و درمانگاه ها كاربرد دارد و مي تواند باعث تسريع در كارهاي محل مورد نظر شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: طراحي سايت، ،
موضوع:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۴۳:۱۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 11185
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب