سایت عکس و سرگرمی
لیست کانال های تلگرام
فروشگاه گن لاغری
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور
اچ پی سرور
سرور اچ پی
سوئیچ شبکه سیسکو
سوئیچ سیسکو
یو پی اس فاراتل
دوربین مداربسته سامسونگ
دوربین مداربسته هایک ویژن
دوربین مداربسته داهوا
قیمت موبایل
قیمت انواع گوشی
قیمت گوشی
پایین ترین قیمت گوشی
بهترین گوشی برای موزیک
بهترین گوشی برای سلفی
بهترین گوشی برای بازی
راهنمای خرید تلویزیون
راهنمای خرید موبایل
راهنمای خرید گوشی
قیمت انواع تبلت
قیمت تبلت
لپ تاپ قیمت
قیمت لپ تاپ
قیمت لپ تاپ ایسوس سری x
قیمت لپ تاپ ایسوس سری N
قیمت لپ تاپ ایسوس سری k
قیمت لپ تاپ ایسوس سری v
قیمت لپ تاپ ایسوس سری U
قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555
close
وب تابلو ساز

وب تابلو ساز
-
در اين زخم به صورت خطي در طول مقعد ظاهر مي گردد و به اين خاطر كه اين قسمت مقعد دريافت كننده هاي حسي بسياري را داراست يك حالت فوق العاده دردآوري را موجب مي گردد. كه نشانه هايي نظير يبوست - زايمان دفع مدفوع بزرگ و محكم و يا اسهال دراز مدت و نظاير آنها منجر به پديد آمدن شقاق يا فيشر مي گردد.

 دليل پديد آمدن شقاق يا فيشر ، آسيب هاي ناشي از عبور مدفوع سفت و يا اسهال طولاني است. همينطور مواردي نظير زايمان، سابقه جراحي مقعد و استفاده بي مورد ملين ها م قسمتي از علت هاي اين بيماري هستند. شقاق به دو گروه حاد و مزمن قسمت مي گردد. شقاق در مدت 12 هفته اولي كه به وجود مي آيد از گروه حاد شمرده مي شود. شقاق حاد باعث اسپاسم اسفنكتر داخلي مقعد مي شود كه خود باعث بالا رفتن درد، توسعه پارگي و كم شدن خونرساني به آنودرم مي گردد. اين چرخه درد، اسپاسم و ايسكمي باعث بهبود نيافتن زخم شده و شقاق مزمن را پديد مي آورد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شقاق، درمان شقاق،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۱۹:۱۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
تمام افرادي كه در ساليان قبل ازبيماري بواسير رنج مي بردند بايد به خاطر داشته باشند كه در سالهاي گذشته فرد مبتلا بايد در بيمارستان با بيهوشي كامل عمل ميشد وبعد از عمل فرد بيمار بايد ۱الي۲روزدربيمارستان بستري ميشد و تا مدتها از درد بعد از عمل كه ناشي از جراحي با چاقوي عمل بود بيقراري ميكرد اما امروزه هر چقدر كه پيش ميرويم با پيشرفت تكنولوژي وپ يدايش دستگاه هاي ليزر جديد جهت درمان بيماري بواسير و ساير بيماريهاي نشيمنگاه درمان را براي افراد مبتلا وجامعه پزشكي بسيار رضايت بخش نموده است.
از ليزر براي درمان بواسير به دو صورت ميتوان استفاده كرد
۱-اشعه درماني بواسير
۲-جراحي بواسير با ليزر

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بواسير، درمان بواسير،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۱۸:۴۴ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
تابلو سازي هاي روان يا LEDDISPLAY امروزي ترين ، جذابترين و جديدترين نوع تابلو سازي هاي تبليغاتي در دنيا بحساب مي آيد كه همگام با پيشرفت تكنولوژي پا به عرصه تبليغات گذاشته است.

كاربرد اين تابلو ها در سردرب فروشگاه ها ،پمپ بنزين ها ،مغازه ها ،سالن هاي ورزشي ، فرود گاه ها ، سالن هاي انتظار بيمارستانها ودر مانگاه ها ودر فضاي داخلي نمايشگاه ها يه كار برده مي شود . گروه تبليغاتي رسا گرافيك نيز از اين غافله عقب نمانده و در توليد و ساخت اين نوع تابلو سازي ها فعاليت به سزا و خوبي دارد.

الف) تك رنگ
ب) سه رنگ
ج) هفت رنگ
د) فول كالر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۱۸:۱۱ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
آنچه بايد درباره بواسير يا هموروئيد بدانيم

بواسير يا هموروئيد جمع كلمه باسور است كه در زبان انگليسي به آن بواسير يا هموروئيد گفته مي شود. جالب است بدانيم كه بواسير يا هموروئيد بالشتك هاي عروقي طبيعي موجود در كانال مقعد مي باشد كه نقش بسزايي را در عمل دفع ايفا مي كنند، به عبارت ساده تر بواسير يا هموروئيد يك نوع واريس وريدي محسوب مي شود كه در ناحيه ركتوم( راست روده) ايجاد مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بواسير، درمان بواسير،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۱۶:۲۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند؟شايد سوالي باشد كه ذهن شما را مشغول كرده باشد.

 

روز صفر: منظور همان روز انجام عمل كاشت مو مي‌باشد.

روزهاي 1 – 5: دو هفته پس از عمل كاشت مو، پراهميت‌ترين زمان از نظر مراقبت پس از كاشت مو به شمار مي‌آيند. در 5 روز اول پس از عمل، بيمار در قسمت پيشاني و پشت سر كه موها از آنجا برداشت شده است، گرفتار ورم خواهد شد. همچنين پوست سر در ناحيه بريدگي‌هاي ريزي كه براي كاشت موهاي تازه ايجاد شده است، قرمز مي‌شود. اين قرمزي غالبا يك تا دو هفته پس از عمل برطرف مي‌شود. حساسيت ناحيه دهنده مو نيز پس از گذشت چند روز كاملاً برطرف مي‌شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كاشت مو، ،
موضوع:
[ ۲۹ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۱۵:۳۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

 

طرح ها و مدلهاي تابلوهاي آويز مشابه تابلوهاي راهنماي پشت در و راهنماي طبقات مي باشد با اين تفاوت كه اجراي اين تابلوها به صورت آويز از ديوار است كه كاربرد آن اغلب در مكانهاي پر رفت آمد و بزرگ همچون ايستگاه هاي مترو، فرودگاه و غيره مي باشد.

تابلو سازي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تابلو آويز،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۵۰:۱۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

هدف از تابلوسازي تبليغاتي چيست؟

هدف از تابلو سازي تبليغاتي و ساختن تابلو يعني تبليغاتي اثر گذار و هدف از تبليغاتي اثرگذار تنها و تنها رسيدن به فروشي اثرگذار در زمينه كاري شما است. تابلو سازي تبليغاتي اغلب براي زياد كردن مشتري نيست بلكه پرستيژ شما و كلاس كاري شما با داشتن مشتري هاي خودتان ، احتياج به دارا بودن يك كلاس كاري منظم تر و جذاب تر دارد كه آن هم با يك تابلو سازي تبليغاتي زيبا مي توانيد به دست آوريد.

اهميت تابلو كامپوزيت در صنعت تابلوسازي

يكي از اصلي ترين نكته ها در اينگونه تابلوها مربوط به انتخاب جنس و كيفيت كامپوزيت است. اين اهميت به خاطر منحصر به فرد بودن تابلوهاي كامپوزيت در تنوع رنگ ، سبك بودن ، مقاوم در برابر شرايط جوي و شكل پذيري خوب مي باشد كه خيلي از تابلو سازي هاي داخلي را مشتاق كرده از اين نوع مصالح به منزله استخوان بندي اصلي تابلو بهره ببرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تابلو سازي،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۲۸:۰۴ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

در تابلوسازي، آگاهي داشتن از ميزان برق مصرفي يا به تعبيري ميزان توان مصرفي تابلو هاي حروف برجسته، خيلي داراي اهميت است و در تابلوسازي شما را كمك مي كند تا محل كسب و كارتان را درست مديريت كنيد و در تابلوسازي داده هاي فني مفيدي درباره تابلوسازي بدست آوريد.

قبل از هر چيزي بايد بدانيد كه هر بلوك SMD كه امروزه در صنعت تابلو سازي براي روشنايي تابلو ها به كار مي رود داراي حدود 0/1 آمپر شدت جريان است. همينطور بايد بدانيد كه هر تابلوي تبليغاتي حروف برجسته پيش از اينكه به برق شهري متصل گردد بايست به يك ترانس وصل شده باشد كه جدا از اينكه آن ترانس چه شدت جرياني را دار مي باشد، آنچه داراي اهميت مي باشد آن است كه ميزان ولتاژ همه تابلو هاي حروف برجسته به طور تقريبي 12 ولت مي باشد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تابلو سازي،
موضوع:
[ ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ] [ ۱۰:۰۹:۲۱ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

قبل از اينكه به بحث تابلو سازي وارد شويم بهتر است درباره منظورمان از تابلو سازي تبليغاتي را معلوم كنيم از تابلو هاي تبليغاتي چه انتظاري داريم؟

آنچه كه در وهله اول بايد به آن توجه داشته باشيم اين است كه در تابلو سازي تبليغاتي، داشتن هدفي روشن از ساخت آن است. با داشت هدفي واضح و شفاف از تابلو سازي خواهيم داشت هم در روند ساختن آن و همچنين در بهره برداري از آن به موفقيت هاي خوبي دست يابيم. بعضي از افراد براي اينكه شركت شان و محصولاتشان بهرت ديده شوند و بتوانند مشتري هاي زيادي را به سمت خودشان جذب كنند مبادرت به تابلوسازي مي كنند و بعضي ديگر هدف هايي مانند ثبات، كلاس كاري و غيره را در ساختن تابلوهاي تبليغاتي در نظر دارند. اما قبل از همه اين كارها و رسيدن به آنها لازم است كه نكته هايي را در نظر داشته باشيم تا در تعيين هدف مان براي تابلوسازي موفقتر ظاهر شويم. اين نكته ها شما را در تصميم گيري مناسب در جهت سفارش و ساخت يك تابلوي تبليغاتي كمك خواهند كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تابلو سازي،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۴۳:۳۰ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

در فرآيند توليد شيشه فلوت ،شيشه مذاب در دماي تقريبي 1600 درجه سانتي گراد به طور مداوم از كوره به داخل حمام كم عمقي از جيوه مذاب فرومي ريزد. شيشه روي سطح جيوه شناور شده ، پخش ميشود و به شكل صفحه اي كه دو سطح آن موازي است در مي آيد.سپس شيشه از ناحيه اي كه بصورت كنترل شده دما را كاهش مي دهد عبور كرده و جامد مي شود. ضخامت شيشه به واسطه سرعت خروج شيشه جامد شده از حمام، تعيين مي گردد. شيشه توليدي با اين روش با هيچ غلطك و مكانيزم ديگري در تماس نبوده و به اين ترتيب سطح آن بسيار صاف و يكنواخت مي باشد.

چنانچه حين فرآيند توليد شيشه، ورق شيشه از ميان دو غلطك طرح دار عبور داده شود شيشه طرح دار بوجود مي آيد. خط توليد اين شيشه مشابه شيشه فلوت است با اين تفاوت كه مرحله شناوري در حمام جيوه حذف و عبور ازميان دوغلطك جايگزين مي گردد. پس از اين مرحله شيشه طرح دار از ناحيه خنك كننده عبوركرده و تثبيت مي شود.

شيشه رنگي به واسطه افزودن مقدار كمي اكسيد فلزي به مجموعه مواد اوليه شيشه توليد مي گردد. اكسيدهاي فلزي مورد استفاده عمدتا اكسيد آهن ، كوبالت و سلنيوم مي باشند كه بسته به ميزان مصرف شيدهاي متنوعي از شيشه هاي رنگي برنز ، خاكستري، آبي و سبز توليد مي شوند . با اين روش رنگ بصورت كاملا يكنواخت درضخامت شيشه پخش مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شيشه رنگي،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۳۹:۱۰ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 13
دیروز : 36
افراد آنلاین : 1
همه : 5064
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب