وب تابلو ساز

وب تابلو ساز
-

قبل از اينكه به بحث تابلو سازي وارد شويم بهتر است درباره منظورمان از تابلو سازي تبليغاتي را معلوم كنيم از تابلو هاي تبليغاتي چه انتظاري داريم؟

آنچه كه در وهله اول بايد به آن توجه داشته باشيم اين است كه در تابلو سازي تبليغاتي، داشتن هدفي روشن از ساخت آن است. با داشت هدفي واضح و شفاف از تابلو سازي خواهيم داشت هم در روند ساختن آن و همچنين در بهره برداري از آن به موفقيت هاي خوبي دست يابيم. بعضي از افراد براي اينكه شركت شان و محصولاتشان بهرت ديده شوند و بتوانند مشتري هاي زيادي را به سمت خودشان جذب كنند مبادرت به تابلوسازي مي كنند و بعضي ديگر هدف هايي مانند ثبات، كلاس كاري و غيره را در ساختن تابلوهاي تبليغاتي در نظر دارند. اما قبل از همه اين كارها و رسيدن به آنها لازم است كه نكته هايي را در نظر داشته باشيم تا در تعيين هدف مان براي تابلوسازي موفقتر ظاهر شويم. اين نكته ها شما را در تصميم گيري مناسب در جهت سفارش و ساخت يك تابلوي تبليغاتي كمك خواهند كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تابلو سازي،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۴۳:۳۰ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

در فرآيند توليد شيشه فلوت ،شيشه مذاب در دماي تقريبي 1600 درجه سانتي گراد به طور مداوم از كوره به داخل حمام كم عمقي از جيوه مذاب فرومي ريزد. شيشه روي سطح جيوه شناور شده ، پخش ميشود و به شكل صفحه اي كه دو سطح آن موازي است در مي آيد.سپس شيشه از ناحيه اي كه بصورت كنترل شده دما را كاهش مي دهد عبور كرده و جامد مي شود. ضخامت شيشه به واسطه سرعت خروج شيشه جامد شده از حمام، تعيين مي گردد. شيشه توليدي با اين روش با هيچ غلطك و مكانيزم ديگري در تماس نبوده و به اين ترتيب سطح آن بسيار صاف و يكنواخت مي باشد.

چنانچه حين فرآيند توليد شيشه، ورق شيشه از ميان دو غلطك طرح دار عبور داده شود شيشه طرح دار بوجود مي آيد. خط توليد اين شيشه مشابه شيشه فلوت است با اين تفاوت كه مرحله شناوري در حمام جيوه حذف و عبور ازميان دوغلطك جايگزين مي گردد. پس از اين مرحله شيشه طرح دار از ناحيه خنك كننده عبوركرده و تثبيت مي شود.

شيشه رنگي به واسطه افزودن مقدار كمي اكسيد فلزي به مجموعه مواد اوليه شيشه توليد مي گردد. اكسيدهاي فلزي مورد استفاده عمدتا اكسيد آهن ، كوبالت و سلنيوم مي باشند كه بسته به ميزان مصرف شيدهاي متنوعي از شيشه هاي رنگي برنز ، خاكستري، آبي و سبز توليد مي شوند . با اين روش رنگ بصورت كاملا يكنواخت درضخامت شيشه پخش مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شيشه رنگي،
موضوع:
[ ۲۷ تير ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۳۹:۱۰ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 11185
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب