سایت عکس و سرگرمی
پرینتر اچ پی
راهنمای خرید مادربرد
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور
اچ پی سرور
سرور اچ پی
سوئیچ شبکه سیسکو
سوئیچ سیسکو
یو پی اس فاراتل
دوربین مداربسته سامسونگ
دوربین مداربسته هایک ویژن
دوربین مداربسته داهوا
قیمت موبایل
قیمت انواع گوشی
قیمت گوشی
پایین ترین قیمت گوشی
بهترین گوشی برای موزیک
بهترین گوشی برای سلفی
بهترین گوشی برای بازی
راهنمای خرید تلویزیون
راهنمای خرید موبایل
راهنمای خرید گوشی
قیمت انواع تبلت
قیمت تبلت
لپ تاپ قیمت
قیمت لپ تاپ
قیمت لپ تاپ ایسوس سری x
قیمت لپ تاپ ایسوس سری N
قیمت لپ تاپ ایسوس سری k
قیمت لپ تاپ ایسوس سری v
قیمت لپ تاپ ایسوس سری U
قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555
close
وب تابلو ساز

وب تابلو ساز
-

 

تبليغات گوگل يا ادوردز چيست؟

 

 

شايد براي شما اين سوالات مطرح باشد كه تبليغات در گوگل چگونه است؟ چه مزايايي دارد ؟هزينه تبليغ چقدر است و چگونه محاسبه مي شود؟و اينكه آيا كارساز و موثر است يا خير؟
در در ادامه اين متن به صورت مفصل راجع به اين تبليغات مواردي را خدمت شما عرض مي كنم كه كاملا قانع شويد .

 

يكي از مهمترين فاكتورهاي مهم در تجارت تبليغات مي باشد.و در حال حاضر يكي از بهترين روش هاي تبليغ ،تبليغ درموتور جستجوي گوگل ادوردز مي باشد. تبليغات گوگل يك مدل از بازاريابي اينترنتي است كه در آن هزينه تبليغ بعد از هر بار كليك ارزيابي مي شود .زيرا امكانات بسيار مناسب و زيادي در اختيار تبليغ كنندگان قرار داده است و بازديد كنندگان زيادي داردهمين طورمشتريان به راحتي و به صورت هدفمند و با هزينه بسيار كم مي توانند شما را در صفحه اول گوگل پيدا كنند.
پرداخت به ازاي كليك كمپاني گوگل، در اوايل سال ۲۰۰۰ راه اندازي شد. از آن تاريخ تا كنون، هزاران نفر از مردم و مشاغل مختلف،از اين سرويس بازاريابي گوگل در جهت رونق دادن و شناسايي كسب و كارشان استفاده كرده اند.

روش كارگوگل ادوردز

حتماً تا حالا شاهد بوده ايد كه در هنگام سرچ در صفحه هاي نتايج جست‌ و جوي گوگل ديده ايد كه در بالاي نتايج، يا گاه زير نتايج تبليغات متني كوچكي با عبارت نشان داده مي شوند ، كه در واقع تبليغات گوگل ادوردز هستند. در اين نوع تبليغ ظرف كوتاهترين زمان ممكن و بدون صرف وقت و هزينه بر روي سايت، آگهي شما در صفحه اول گوگل بصورت رايگان به نمايش در مي آيد و شما فقط در صورتي كه مخاطبين روي تبليغات شما كليك كرده و وارد صفحه ي سايتتان شوند، به گوگل، پول پرداخت ميكنيد.
اين فرايند موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود.

مزاياي تبليغات در گوگل

قرار گيري سايت شما در صفحه اول گوگل در كوتاهترين زمان و بدون صرف وقت و هزينه بر روي سئوي سايت
همچنين مي توانيد تبليغات خود را درصفحات گوگل بدون هيچ هزينه اي نمايش دهيد و فقط زماني هزينه مي پردازيد كه مشتري روي لينك سايت شما كليك كند.در غير اين صورت هزينه اي براي شما ندارد.
قرار گرفتن وب سايت شما در رتبه اول جستجوهاي گوگل در كوتاهترين زمان و با كمترين و ارزان ترين هزينه
آگهي شما در قسمت بالا يا سمت راست موتور جستجوي گوگل و كليه سايتهاي مرتبط با آگهي شما كه با موتور جستجوي گوگل قرار داد دارند نمايش داده مي شود.
اين آگهي ها براي كساني به نمايش در مي آيند كه به دنبال خدمات و كالاهاي شما هستند.
هزينه تبليغات تنها به ازاي كليك روي تبليغات شما از هزينه شما كسر مي گردد.
امكان نمايش تبليغ شما در صفحات فارسي جستجوي گوگل و براي بينندگان داخل ايران.
آگهي از همان زماني كه ساخته شودبر روي سايت قابل رويت است.
امكان تعيين زبانهايي كه تبليغات براي آنها نمايش داده شود.

آيا گوگل ادوردز كارساز و موثر است؟

براي بيشتر كسب و كارها ، اين سيستم تبليغاتي بسيار موثر است.مثلا اگر شما نيز هزينه خود را براي كليد واژه هاي نادرست استفاده كنيد يا تبليغات ضعيفي ننويسيد مي توانيد كليك خوبي بدست آوريد.در واقع بسته به رقابتي بودن كليد واژه هايي كه بر روي آن سرمايه گذاري مي شود و ارتباط اين كلمات كليدي به تبديل هاي واقعي، گوگل ادوردز ممكن است براي كسب و كارتان موثر و مهم باشد يه كه خير.
براي تجارت خود يك كلمۀ كليدي انتخاب كنيد. شايد انتخاب كلمات كليدي گوگل ادوردز از ابتداي كار كمي دشوار باشد، اما زماني كه با انواع اين كلمات كليدي آشنا شويد مطمئن باشيد كه تبليغات‌تان در گوگل به شكلي هدفمند به نمايش در مي‌آيند. براي اين كار بهتر است كه به Google keyword planner سر بزنيد و جستجوي خود را آغاز كنيد بهتر است خودتان را به جاي مشتري بگذاريد. مثلااگر شما مي خواستيد به صورت آنلاين آجر بخريد، در گوگل چه چيزي جستجو مي كرديد؟ همان را دقيقا در keyword planner وارد كنيد. شما حتي مي توانيد نوع و دسته بندي محصول خود را مشخص كنيد يا حتي مي توانيد زبان و كشور مورد نظرتان هم مشخص كنيد.

انواع كلمات كليدي گوگل ادورز را درك كنيد و بر اساس آن استفاده كنيد

پنج نوع كلمه كليدي مختلف در گوگل ادوردز وجود دارد: نوع Broad، نوع Broad match modifier، Phrase، نوع Exact و Negative.
هر كدام از اين انواع خوبي ها و بدي هاي خود را دارند.
زماني كه نوع كلمات كليدي گوگل ادوردز خود را Broad Match انتخاب مي‌كنيد به اين معني است كه اگر كلمه كليدي شما به هر شكلي در يك جمله جستجو شود، تبليغ شما براي كاربر نمايش داده مي‌شود. به اين دليل كه تبليغات Broad Match براي دسترسي به حجم وسيعي از بيننده ها ايجاد مي شود، جستجو كننده ها ممكن است تبليغ شما را ببينند و در حاليكه تبليغ شما نامرتبط است، بر روي آن كليك كنند و اين باعث افزايش خيلي سريع هزينه هاي شما شود.
كلمات كليدي Modified Broad Match به شما اجازه مي‌دهند تبليغ‎تان به تعداد زيادي از جستجوكنندگان نمايش داده شود، و هم‌زمان كنترل بهتري بر روي پخش تبليغ خود داشته باشيد.
براي تعيين كلمات كليدي Modified Broad Match از علامت +به اضافه استفاده مي‌شود.مثلا اگر عبارت +موبايل و +سامسونگ را به عنوان كلمه كليدي كمپين خود قرار دهيد، تبليغ شما براي جستجويي مانند نقد و بررسي موبايل سامسونگ نمايش داده مي‌شود.
كلمات كليدي Phrase Match، مانند كلمات كليدي Modified Broad Match كار مي‌كنند با اين تفاوت كه امكان كنترل و مديريت بيشتري را در اختيار تبليغ دهنده قرار مي‌دهند.ولي تبليغات ما زماني براي كاربر نمايش داده مي شود كه كلمات كليدي به ترتيب نوشته شده باشد.
Match exact را زماني مي توان استفاده كرد كه دقيقا عبارت مورد نظر شما را سرچ كرده باشد. بينده اي كه بر روي تبليغ شما با نوع Exact Match كليك مي كند، بيشتر به محصول يا خدمات شما علاقمند است اين نوع كلمه كليدي جستجوي كمتري دارد و شما نمايش بيش از حدي نخواهيد داشت.
كلمات كليدي Negative عبارت كليدي مورد نظر با هر ترتيبي جستجو شود نمايش داده مي شود. استفاده از Negative Keywords به شما اجازه مي‌دهد تا تبليغات گوگل خود را تنها براي جستجوهاي مرتبط با كسب و كار خود به نمايش بگذاريد.
بهينه‌سازي انواع كلمات كليدي گوگل ادوردز اهميت بسياري دارد زيرا به شما اجازه مي‌دهد تبليغات خود را براي كاربران هدفتان نمايش دهيد و از نمايش تبليغ خود براي كلمات غير مرتبط جلوگيري كنيد البته اين كار هزينه‌هاي تبليغات شما را به شدت كاهش مي‌دهد. بنابراين، بايد در انتخاب نوع كلمه كليدي تبليغات خود با آگاهي عمل كنيد.

رديابي كنيد

با استفاده از گوگل ادوردز و ويژگي هاي رديابي آن مي‌توانيم كدهايي را استفاده كنيم تا ميزان فروش و معاملات كمپين هاي ايجاد شده از طريق ادوردز را ردگيري كنيم.
اين مورد به ما كمك ميكند تا در سرمايه گذاري در كمپين هاي خود هوشمندانه عمل كنيم و با استفاده از اين ويژگي، ميتوانيم ببينيم كه آيا يك كليدواژه، تبليغ، گروه تبليغ يا كمپين براي ما سود داريد و يا خير.

افزونه‌اي تبليغاتي

افزونه‌هاي اپليكيشن (App extensions)، افزونه‌ها‌ي تماس (Call extensions)، افزونه‌هاي مكان (Location extensions)، افزونه‌هاي مرور(review extensions)، افزونه‌هاي لينك سايت (site link extensions) و حاشيه‌نويس‌هاي اجتماعي (Social annotations) مي‌باشند.
افزونه مكان:ساده ترين راه براي اينكه به مشتري بگوئيد محل فعايتتان كجاست ، افزونۀ مكان است اين افزونه براي كسب و كارهايي بسيار مناسب مي باشد كه نياز دارند تا مشتري محل كار آنها را بشناسند مانند رستوران ها استفاده ميشود.
افزونۀ تماس تلفني: به اين صورت عمل مي كند كه يك گزينۀ تماس در كنار تبليغات گوگل نمايش داده مي شود كه كابر بسيار ساده و سريع با فشردن آن با شركت شما تماس ميگيرد. همچنين مزيت اين افزونه در اين است كه مشتري در همان لحظه كه به كمك شما نياز دارد ،سريعا با شما تماس ميگيرد. اين افزونه تنها زماني نمايش داده مي شود كه كاربر با دستگاه موبايل وارد گوگل شده باشد.
افزونۀ لينكهاي سايت :اين افزونه به اين صورت عمل مي كند كه كاربر با كليك بر روي آن به راحتي مي تواند وارد صفحه دلخواه از سايت شما شود بدون نياز به گشتن در سايت.
افزونه هاي شبكه هاي اجتماعي :از اين افزونه مي توانيد براي اتصال تبليغ به شبكه هاي اجتماعي مختلف استفاده كنيد.
اگر فقط يك بار در گوگل تبليغ كنيد (در حاليكه نتايج خوبي از آن به دست نياورده ايد)، در نهايت نخواهيد دانست كه چه نوع تبليغي برايتان بهتر مي بوده زيرا نتايج متعددي در اختيار نداشتيد تا با يكديگر مقايسه نماييد. به همين دليل شما زماني كه تبليغ اولتان از جانب گوگل تاييد شد، تبليغ دوم خود را ايجاد نماييد. شايد مدتي طول بكشد تا نتايج معقولي به دست آوريد. آمار و ارقام تبليغات خود را دنبال و داده ها را بررسي كنيد. سپس با نگاهي كلي بر آمار، تبليغاتي را كه نتيجه بخش نبوده اند، خاموش كنيد. از ديگر كلمات كليدي استفاده كنيد و بروي آن تبليغي كه جواب مي دهد بيشتر سرمايه گذاري كنيد.
منبع: https://goo.gl/84qYNG


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۱:۰۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

ليزر LASER كلمه ليزر (LASER) از حروف اول كلمات Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation گرفته شده است . در واقع ليزر منبع نوري است كه نور بينهايت خالص (فقط با يك طول موج )توليد ميكند . نور سفيد تركيبي از از رنگها (قرمز-نارنجي-زرد-سبز-آبي-نيلي-بنفش) با طول موچ ۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر است كه با چشم قابل رويت است در حاليكه نور مادون قرمز (طول موج بالاي ۷۰۰ نانومتر) و فوق بنفش (طول موج ۱۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر)را با چشم نميتوان ديد. بنابراين ليزر ؛ تشعشع توليد شده توسط تقويت كننده هاي نوري ميباشد كه در طيف هاي مختلف از مادون قرمز تا فوق بنفش آن در پزشكي كاربرد دارد. پس نور ليزر مادون قرمز و فوق بنفش را با چشم نميتوان ديد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۸:۴۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

تبليغات در اينستاگرام به ۵ شيوه موثر

چنان‌چه به دنبال روش هاي تبليغات در اينستاگرام هستيد در اين نوشتار همراه ما باشيد.

اينستاگرام چيست؟
اينستاگرام يك شبكه اجتماعي گسترده است كه محبوبيت و طرفداران خاصي بين مخاطبانش ايجاد كرده است و هم اكنون كاربران آن در حال افزايش است. اينستاگرام در حال حاضر پذيراي بيش از دو ميليون ايراني در خود است كه اين تعداد نيز با سرعت در حال افزايش مي باشد. شايد اگر اينستاگرام نيز همانند پيامرسان واتس اَپ با گوگل قرداد رسمي براي “نرم افزار ضروري بودن” داشت و در تمامي نسخه هاي اندرويد گوگل به صورت پيش فرض نصب مي شد ، تقريبا كاربران آن ۲ برابر الان مي بود .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۹:۱۰ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

امروزه فناوري هاي مدرن توليد شيشه ،تاثير شگرفي بر توسعه ساختمان سازي در سراسر جهان داشته است.فناوري شيشه هاي هوشمند در سالهاي اخير توسعه خير كننده اي داشته است. طبق گزارش سالانه صنايع ايالت متحد آمريكا ،تقاضا براي شيشه هاي هوشمند تا سال 2020 از مرز سه ميليون مترمربع در سال خواهد گذشت.توليد شيشه هاي هوشمند بر پايه چهار تكنولوژي كريستال مايع،الكتروكروميك،ذرات معلق و مواد ترموكروميك استوار است.ارزش بازار جهاني شيشه هاي هوشمند در سال 2012 در حدود 80ميليون دلار است كه در سال 2020 به 700 ميليون دلار خواهد رسيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۲۲:۱۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

 

فعالين تبليغات در تلگرام + ليست كامل

شايد از خود بپرسيد در تبليغات تلگرام چه افراد يا شركت هايي فعال هستند چگونه فعاليت مي كنند و چه معايبي دارند؟ در ادامه اين متن به صورت مفصل راجع به اين فعالين تبليغات مواردي را خدمت شما عرض مي كنم .

تاثير و قدرت تلگرام را نمي توان ناديده گرفت و بسياري از كاربران باهوشِ اين پيام رسان با ساخت كانال هايي با موضوعات جذاب و نمايش تبليغ به اعضاي كانال ها ،براي خود درآمد كسب مي كنند .
تلگرام به عنوان پر جمعيت ترين مكان در ايران فضاي مناسبي براي كسب درآمد ايجاد كرده است.
اگر قصد تبليغات داريد بدون شك با تلگرام كار كنيد، شما با در دست داشتن يك كانال و ارائه محصولات خود در ان اقدام به جذب مشتري در تلگرام كنيد.
با گذشت زمان نياز به يك بستر مناسب براي ساماندهي و نظم بخشيد به انتشار تبليغات از سوي صاحبان كانال ها احساس شد. تلگرام با بيش از ۳۰ ميليون كاربر فعال در كشور ركورد دار شبكه هاي اجتماعي است. تقريبا تمام اقشار جامعه در اين شبكه اجتماعي عضو هستند و بستر مناسبي برا بازاريابي است.

۱-ادمين
طراحي گروه هاي تلگرامي كاملا فضايي آزاد براي همه داشته و تمام اعضاي گروه مي توانند اعضاي جديد را به سادگي عضو گروه كنند و حتي نام و تصوير گروه را تغيير دهند كه اين خود در گروه هاي بزرگتر باعث هرج و مرج مي شود. اما اكنون تلگرام مي تواند جوامع گروهي بزرگتر را كه نيازمند مديريت بيشتري هستند را هم پشتيباني كند. به منظور داشتن گروه هاي منظم تر و كنترل جمعيت بالاي گروه، تلگرام امروز گزينه آدمين را معرفي مي كند.در اين صورت فقط ادمين ها مي توانند نام گروه را تغيير دهند يا شخصي را به گروه دعوت كرده يا از گروه حذف كنند .
از جمله سوالاتي كه به طور مداوم براي شما پيش مي آيد شايد ، نحوه ارتباط با مدير كانال در تلگرام است. بيش از بيست ميليون كاربر ايراني از اين پيام رسان استفاده كرده و بيش از صد هزار كانال فارسي زبان تاكنون ايجاد شده است، به همين دليل طبيعي است تا بسياري در اين كانال‌ها عضو بوده و گاهي و به هر دليلي به ارتباط با ادمين آن نياز پيدا كنند. برخلاف كانال، در گروه به عنوان يك عضو مي‌توان بقيه اعضا را ديد و آن عضوي كه در كنار اسمش يك ستاره دارد، ادمين و يا همان مدير گروه است. اما در مورد كانال اين چنين نيست.
در اين روش شما بر طبق مدت زمان خاصي يا تعداد بيننده مورد نظر اقدام به انتشار آگهي در كانال ها ميكنيد كه داراي هزينه هاي متفاوتي است و هر ادمين كانالي طبق شرايط خودش قيمت تعيين ميكنند. كه البته داراي معايبي مي باشد از جمله:
با توجه به تعداد زياد اعضا گاهي ادمين فرصت نمي كند جواب شما را دهدو برنامه ريزي لازم را انجام دهند. بيش از ۱۲ مدل كيفيت متفاوت در بازديد توسط ادمين ها وجود دارد كه ممكن است بيشترين كيفيت يا كمترين آنها نصيب ما شود.با اين كه ما تبليغات خود را به ادمين ميسپاريم اما حق مشاوره قبل از كمپين را به هيچ وجه نداريم. و ديگر اينكه از همه ي كانال هاي تلگرام هم آگاهي لازم را نداريم .همچنين شرايط بازدهي موجود درتبليغات نيز براي ما روشن نيست و اطلاعات لازم را مي طلبد.
براي ارتباط با مدير كانال در تلگرام ، بايد اين امكان از پيش توسط ادمين فراهم شده باشد، وگرنه به طور پيش‌فرض راهي براي پيداكردن شخص يا اشخاصي كه اقدام به ارسال پست مي‌كنند، وجود ندارد.

۲- وب سايت هاي تبليغات در تلگرام:
جهت انجام بازاريابي ميتوانيد از اين سايتها در جهت پيشبرد اهداف خود استفاده نمائيد.كه مي تواند بر حسب كليك بر روي لينك ها و يا بر حسب بازديد و… باشد به طور مثال مدير كانال ها و صفحه ها داخلش عضومي شوند و تبليغ دهنده ها داخل سايت تبليغ خود را انجام مي دهند ، پول حاصل از تبليغات به مديران كانال ها داده مي شود و تبليغات در شبكه هاي اجتماعي پخش مي شود.
برخي از اين وبسايت ها توسط افرادي در منزل ساخته شده اند و ممكن است داراي اعتبار نباشند. بعضي از وب سايت ها فقط مطالب را كپي كرده و با كيفيت كم كپي مي كنندو داراي گزارش دهي مطلوب و شفافي نيستند در اين صورت است كه تبليغات نمي تواند موثر واقع شود.

۳-روشهاي تبليغات انبوه در تلگرام
اپليكيشن تلگرام يكي از پرطرفدارترين اپليكيشن هاي پيام رسان در ايران است و تاثير زيادي در رونق كسب و كار دارد. امروزه تبليغات تلگرامي را مي توان يكي از موثرترين نوع تبليغات در شبكه هاي اينترنتي دانست.
شما مي توانيد با خريد سامانه ها و پنل هايي كه در اينترنت وجود دارد به صورت انبوه با دسترسي به تعداد زيادي از شماره ها تبليغات اينترنتي خود را ارسال كنيد.
اين روش با شماره انجام ميشه ولي ارسال پيام انبوه به كاربران تلگرام با مشكلات بسياري رو به رو است و تلگرام شديدا با اين روش مبارزه ميكند.ارسال نوتيفيكيشن تبليغاتي بهترين و جديدترين روش تبليغاتي تلگرام است, تبليغات پوش نوتيفيكيشن بر روي گوشي هاي اندرويد و به ميليون ها ايراني ارسال ميشود. يا اينكه ازكانال هاي پر مخاطبي كه مي توانيد در اين كانال ها تبليغات انبوه در تلگرام خود را منتشر كنيداستفاده كنيد و بازخورد مالي خوبي بگيريد.
تبليغات گسترده بازديدي با همكاري بيش از ۳۰۰ كانال بزرگ در موضوعات مختلف و از ۱ ميليون تا ۵ ميليون بازديد در سريعترين زمان ممكن انجام ميشود، بدين ترتيب كه كه شما يك بنر آماده ميكنيد و آن را طبق مقدار درخواستي شما در ۷۰ تا ۳۰۰ كانال همزمان قرار ميدهيم و پس از قرار گرفتن در كانال ها ليست اون كانال ها هم براي شما ارسال ميشود تا بتوانيد خودتون بنرتونو ببينيد.

۴-ادسنسور
اكثر فعالين حوزه تبليغات در شبكه هاي اجتماعي افرادي هستند كه داراي پيج ، كانال و يا وب سايت مي باشد و كمبود يك شركت معتبر در اين بين حس مي گردد. شركتي كه بتواند علاوه بر سرويس و خدمت تبليغات ، در حكم يك مشاور ديجيتال ماركتينگ عمل كرده و بتواند بهترين اقدام اجرايي را براي شما تشخيص دهد. ادسنسور صرفا سفارش تبليغات شما را در شبكه هاي اجتماعي انجام نمي دهد بلكه در كنار شما كسب و كارتان را بررسي و تحليل كرده و بهترين حالتي كه بتواند بازدهي براي شما داشته باشد را پيشنهاد مي دهد .
با سامانه جديد ادسنسور ميتوانيد از تمامي شبكه هاي اجتماعي خود تجربه ناب درآمدزايي را داشته باشيد و حس خوب تبليغ را لمس نماييد.
ادسنسور با برند اوليه بازديدفا اولين فعال تبليغاتي در شبكه هاي اجتماعي، مخصوصاتلگرام مي باشد.
ادسنسوربزرگترين فعال تبليغات در شبكه هاي اجتماعي با دسترسي به ۸۰۰۰ ناشر و تجربه اجراي بيش از ۵۰۰ كمپين با برندهاي بزرگ مي باشد.
تبليغات در ادسنسور بر مبناي سامانه ي خودكارو كاملا سيستماتيك اجرا مي شود. البته ابداع شده توسط خود ادسنسور انجام مي شود.
ادسنسور در حال حاضر بر روي تبليغات در تلگرام – تبليغات در اينستاگرام و اينفلوئنسر ماركتينگ تمركز دارد.
در صورتي كه تمايل داريد تبليغات شما بازديد زيادي داشته باشد شما هم ميتوانيد مانند برندهاي معتبر و شركت هاي بزرگ از ادسنسور استفاده كنيد.
اما تقلب در تبليغات تلگرامي به عنوان دغدغه‌اي مهم براي سفارش‌دهندگان تبليغ در تلگرام مطرح است! نكته مهم همكاري و تعامل با شركت‌ها و نه صرفا وب‌سايت ها و افراد فعال در تبليغات شبكه‌هاي اجتماعي است كه داراي فرايندهاي شفاف و تعهدات صادقانه است.
به نظر مي رسد بيش از آنكه نياز به محدوديت، قانونمندي يا اخذ ماليات از اين كسب و كارها باشد، بهتر است درباره نحوه مواجهه كاربران يا كسب و كارهاي غيرمجازي با اينگونه تبليغات، مطالعه و فرهنگ سازي شود تا اين بازار غيررسمي، رسم و رسوم بازار واقعي را بر هم نزند.

منبع:http://laklak.vip


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۲:۰۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

تلگرام يكي از مسنجرهايي است كه اين روزها طرفداران بسياري دارد و تقريبا بيشتر افراد در طول روز حداقل يك يا دو بار به اين شبكه اجتماعي سر مي زنند. حال با بنيانگذارد اين شبكه اجتماعي پرطرفدار آشنا شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۹:۱۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

اينفلوئنسر ماركتينگ؛ روش جديدي در دنياي تبليغات و بازريابي به شمار مي آيد كه از سال ۲۰۱۷ پا به عرصه ي رقابت با روش هاي مختلف ماركتينگ گذاشت. اينفلوئنسر ماركتينگ، در ايران نيز يك روش جديد براي تبليغات و بازاريابي به شمار مي آيد كه با وجود نوپا بودن خود، با استقبال فوق العاده اي مواجه شد و در كمترين زمان، توانست محبوبيت ويژه اي را كسب كرده و جايگاه خود را در ميان موثرترين روش هاي بازاريابي و تبليغات تثبيت كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۵۸:۳۷ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

در ماه مارس سال 1983 شركت كوچكي در شهر تائگو كره تاسيس شد كه سال ها بعد به عنوان غول توليد كننده لوازم الكترونيكي در دنيا شناخته مي شد . در ماه دسامبر 1969، اين شركت سرمايه اي بالغ بر 300 هزار وون، را جمع آوري كرد و با آغاز فعاليت با نام سامسونگ- سانيو قدم در راهي گذاشت كه به فعاليت هاي امروزش نزديك تر بود، چند سال طول كشيد تا خط و مش اصلي شركت از سرمايه گذاري در صنايع سنگين، پتروشيمي و صنايع شيميايي به سمت صنايع ظريف و ساخت وسايلي چون تلويزيون هاي رنگي تغيير كرد . در اواخر دهه هفتاد، اين شركت با كسب درآمدي 100 ميليون دلاري در هر سال به عرصه هاي جديدي چون هوافضا هم وارد شد . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۵:۰۲ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

 

كمپاني كره اي هنوز هم يكي از بهترين و معتبرترين برندهاي توليد كننده وسايل مصرفي در سراسر جهان است . چه رازي در پس اين موفقيت نهفته است؟ بياييد به 8 مورد از آن ها بپردازيم و 8 حقيقت جالب كه احتمالا نمي دانستيد را مرور كنيم.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۴:۳۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]

امروزه با گسترش كاربرد گوشي هاي موبايل، تعداد بسيار زيادي از شبكه هاي اجتماعي پديد آمده اند كه در اين بين؛ تلگرام، محبوبيت ويژه اي را در بين ايرانيان به خود اختصاص داده است. تلگرام با داشتن سرعت مناسب و امكانات ويژه اي كه در اختيار كاربران خود قرار مي دهد؛ جايگاه خود را در اين رقابت تثبيت كرده است. به گونه اي كه؛ ۸۰% ايرانيان از اين اپليكيشن محبوب استفاده مي كنند و شايد كمتر كسي باشد كه با آن آشنايي نداشته باشد. در بين انواع امكانات تلگرام؛ بي شك شما نيز نام ” ربات ” را شنيده و حتي بارها از آن استفاده كرده ايد. اضافه شدن اين هوش مصنوعي به تلگرام همراه با خدمات مفيد و گسترده اي كه در اختيار كاربران تلگرام قرار مي دهد، همچنين جمعيت بسيار زياد افرادي كه از اين شبكه ي اجتماعي استفاده ميكنند، توجه صاحبان كسب و كار و نيز كساني كه جوياي تبليغات گسترده و ارائه خدمات خاص به مشتريان خود هستند را به سوي تلگرام معطوف كرده است. به علاوه؛ تجربه هاي موفقي در زمينه ي بازريابي و كسب و كار به كمك تلگرام و ربات هاي آن ها بر جاي مانده اند؛ به گونه اي كه امروزه شاهد كسب و كار هاي عظيمي در تلگرام هستيم كه با كمترين امكانات و هزينه ها شكل گرفته اند و تنها با تكيه بر كابرد صحيح و اصولي از امكانات تلگرام بنا شده اند. شما نيز مي توانيد با فراگرفتن اطلاعات لازم و با بهره گفتن صحيح از تلگرام، كسب و كار خود را راه اندازي كرده و يا به فكر توسعه ي آن باشيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۸:۴۵ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 20
دیروز : 27
افراد آنلاین : 1
همه : 3041
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب