سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
درمان سنتي بواسير وب تابلو ساز

وب تابلو ساز
-

براي درمان بواسير هيچ گاه جراحي را انتخاب نكنيد چون  شما كنترل خود را در دفع باد شكم از دست مي دهيد.تا ۱۵ روز صبح ناشتا يك روز در ميان :يك روز ۲۲ ليوان عرق شاهتره را داغ كنيد تا به حد جوش برسد ، بلافاصله آن را روي ۳ قاشق غذاخوري خاكشير كه از قبل تميز كرده ايد بريزيد و به جاي صبحانه ميل كنيد . و تاظهر هيچ چيز نخوريد مگر كمپوت با فرني  رقيق .روز بعد ۳ قاشق غذاخوري ترنجبين را در يك ونيم ليوان آب جوش حل كنيد و صاف كرده داغ داغ روي ۳ قاشق خاكشير كه از قبل تمييز كرده ايد بريزيد و به جاي صبحانه ميل كنيد و تاظهر مثل روز قبل عمل نماييد .بعد از ظهر هم مسهل عام را مصرف كنيد البته براي تاثير بهتر مسهل عام براي بواسير ، به آن  سه پستان ، آويشن و قدومه از هر كدام ۲۵ گرم  اضافه كنيد.

درماني ديگر :

براي درمان دارويي بايد ۵۰ گرم خار شتر را با سه ليوان آب بجوشانند (و اگر آرام بجوشانند با دو ليوان) تا در زماني حدود نيم ساعت به يك ليوان تبديل گردد و آن را نگاه دارد به همان شكل تا صبح بماند و بعد آن را صاف كنند و آن يك ليوان را به مدت ۵ روز بخورند و در عين حال با ضماد بواسير (قابل تهيه از مطب) يا با روغن هاي طبيعي (روغن محلي يا روغن كوهان شتر) محل را چرب نگه دارند. همچنين در برخي موارد بسته به نظر پزشك، مي بايست زالو بياندازند و يا از دستشان به شيوه سنتي خون بگيرند و فصد درماني كنند.ضمناً از اغذيه غليظ و ثقيل مانند گوشت گاو، آهو، انواع گوشت قرمز، بادنجان، عدس، كلم، شير، خرما، ماهي شور، نمك زياد، سير، پياز، ميوه هاي باد انگيز كه اين علت را تشديد مي كنند بپرهيزند. گوشت سفيد طيور (مانند گنجشك)، مرغ محلي و خروس فربه و هر چه مولد خون صالح است مانند خربزه، انار، زرشك، آلو، رب غوره، شيره خرفه، سماق، آبغوره، آبليمو، آش و ليمو باشد، بخورند، چراكه خون ثقيل را دفع مي كنند. اگر از خلط صفرا باشد خوردن هليه زرد مفيد است.
تذكر: اگر بعد از درمان، موارد فوق الذكر را رعايت نكرديد و سودازاها را زياد مصرف كرديد يا اين كه يبوست پيدا كنيد، ممكن است بيماري شما برگردد.خون درمانيحجامت و زالو درماني و فصد در درمان بواسير بسيار مفيد و گاه ضروري است بخصوص كه همراه با داروهاي ديگر درمان بواسير اعمال گردد. اساسا كساني كه عادت به حجامت و خون دهي از طريق زالو دارند كمتر به بواسير مبتلا مي شوند.هرگز خونگيري به روش طب غربي مورد نظر ما نيست .شايان ذكر است اين روش بهترين روش در درمان اين بيماريست.غذاي بيماران بواسيريبايد از خوردن سرخكردني ، كباب ، گوشت هاي غليظ ، گوشت گوساله و گاو ، شير و آنچه وابسته به شير است ، سير و ادويه جات ، سوسيس كالباس ، انواع ساندويچ ها ، شيريني جات قنادي ، ناني كه با جوش  شيرين پخته شده باشد ، آب يخ ، نوشابه ، و هرچيزي كه باعث يبوست و سفتي مدفوع شود پرهيز كنند. غذاها بايد ملين و نرم كننده باشد .خوردن  خسيانده ۵ عدد انجير و ۱۰ عدد آلو بخارا ناشتا بسيار خوب است . سوپ هايي كه با سبزيهاي گشنيز و برگ چغندر و تره و آلوي بخارا پخته شود در دستور كار قرار گيرد و گوشت فقط آب پز و همراه با مواد فوق پخته شود ، آنهم گوشت مرغ با گوسفند باشد.بخور بواسيرتخم گشنيز و آويشن و گل ختمي و تخم مرو را با مقداري آب بجوشانيد و موضع را مرتب بخور دهيد .قرص بواسيرهليله سياه و هليله زرد و مصطكي و كندر و ريوند چيني و انزورت و گل سرخ و صبر زردداروها را  مساوي بگيريد و بكوبيد و نرم كنيد و در آب مقل ازرق خمير كرده و بصورت قرص هاي يك نخودي خشك كنيدقرص هاي بواسير نسخه هاي متعدد دارد كه در كتاب هاي داروسازي گياهي موجود ميباشد بخصوص قرصي نيز از حضرت امام رضا (ع) نقل شده است كه ان بسيار موثر تر است .و در آخر…بعد از پاكسازي دو هفته اي با دارو هاي بالا و انجام حجامت يا زالو درماني ميتوانيد خون بواسير را با دارو بند بياوريد مشروط به اين كه خوني كه خارج ميشود خون سياه و پرماده نباشد  بلكه رقيق و روشن باشد از تركيب نشستني زير استفاده كنيد. البته اين نشستني تكمه بواسير را جمع هم مي كند.

پوست انار                    ۱۰۰  گرم

مازو                           ۵۰   گرم

سماق                         ۱۵۰  گرم

تخم گشنيز                    ۳۰ گرم

همه را مخلوط و نيمكوب كرده –  هر شب نصف استكان از مخلوط را با دو ليتر آب بمدت ۱۵ دقيقه بجوشانيد سپس صاف كرده با دو استكان سركه مخلوط كرده بيست دقيقه در آب آن بنشينيد بمدت يك تا دو هفته هر شب تكرار كنيد.

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۲:۴۸ ] [ ترانه مرادي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 11185
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب